Dragii mei,
Ma simt onorata pentru ca am avut sansa de a fi invitata la Gala FICCO 2022!
A fost o zi de neuitat, alaturi de numerosi artisti mari si mici. O zi a premierelor, a noilor inceputuri, o zi de necrezut, in care am cantat alaturi de band live si am inmanat marele trofeu Elizei Rianna Radu, o artista in adevaratul sens al cuvantului!
M-am reintalnit cu vechi prieteni dar am si castigat si unii noi (Filip Cioc, Adelina Nedelcu), mi-am revazut eroii, cei carora le datorez mare parte din cine sunt astazi (Cezar Ouatu, Mihai Alexandru), pentru ca au crezut in mine si m-au incurajat sa nu ma dau batuta niciodata. Drumul parcurs de mine in aceasta minunata lume a muzicii a fost pavat cu bunele lor intentii si cuvintele ce mi-au dat incredere!
Va asigur ca marea castigatoare a FICCO 2022 este deja un artist urias, iar interpretii care au fost invitati in gala sunt cu siguranta unii dintre cei mai talentati cantareti din Romania! A fost o adevarata onoare sa cant azi alaturi de ei pe scena Filarmonicii din Ploiesti.
Va multumesc tuturor pentru aceasta zi magica! Sunteti minunati!
![](https://i2.wp.com/mariaclarapostelnicu.ro/wp-content/uploads/2022/10/8c2d4663-c809-44ac-bed2-f9d434c5c24e.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/mariaclarapostelnicu.ro/wp-content/uploads/2022/10/94bd7e7b-2772-44cc-bf1c-6ac240f1862c.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/mariaclarapostelnicu.ro/wp-content/uploads/2022/10/1597ed11-45cf-49af-b362-7d20b915df60.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/mariaclarapostelnicu.ro/wp-content/uploads/2022/10/014550d7-02ab-4a7a-8b6b-7fea53a95c14.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/mariaclarapostelnicu.ro/wp-content/uploads/2022/10/ca94a672-e0f7-4ee3-8a09-3eca041d7fe2.jpg?ssl=1)
![maria clara postelnicu](https://i0.wp.com/mariaclarapostelnicu.ro/wp-content/uploads/2022/10/e354b216-3d47-4a30-9fc2-befbfc90ba47.jpg?ssl=1)
No responses yet